• Karşılaştırma Listesini Boş
0,00 TL
0

Hakkımızda

   Bizler, Özçağatay Dental olarak tümüyle bizim buluşumuz olan,''Kolay Drill Sistemi'' ni büyük emek ve çabalar sonucunda İmplantoloji disiplinine kazandırmış olmakla gururluyuz.
   ''Kolay Drill Sistemi'',  Diş Hekimlerine kesinlikle yüksek ''Katma Değer'' sağlayan, ameliyatsız, flapless olarak, doğrudan dişeti üzerinden kolayca, çok kısa sürelerde ve çok güvenli bir şekilde implant yerleştirme sistemidir.
Kolay Drill Sistemi tescilli markamızdır ve Kolay Drill Sisteminin bütün teorik bilgileri, çalışma standartlarının bütün parçaları tümüyle tarafımızdan üretilmiştir ve tüm haklarıyla bize aittir.
2006 yılında klinik çalışmalarımız içerisinde yerini alan Kolay Drill Sistemi zaman içerisinde tempolu bir şekilde gelişim gösterdikten sonra kişisel bilgilerimiz olmaktan çıkarak 2012 yılından sonra bütün meslektaşlarımız ile paylaşabileceğimiz bir hale gelmiştir. 
Kolay Drill Sistemi, bugün Özçağatay Dental çatısı altında bize ait olan www.kolaydrill.com sitemizde profesyonel hayatını sürdürmektedir.
Bu site, PobolEti® Entegre E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.